головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  21 (63)
Всього:  220655 (817659)
Переглядів сторінки:  200449


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

Пластмасова дрібнощитова опалубка

Пластмасова дрібнощитова опалубка призначена для зведення монолітних бетонних та залізобетонних конструкцій різноманітних конфігурацій та призначення. Основним елементом такої опалубки є щити розміром 600×300 мм, які з’єднуються між собою за допомогою ключів-ригелів. Щити виготовлено з ударо- та морозостійкого матеріалу – поліпропілену. Дана опалубка є універсальною для формування стінових поверхонь, фундаментів, колон, а також перекриттів. 

Очевидні переваги пластмасової опалубки – легкість, можливість швидкого монтажу великих конструкцій без застосування механізмів та з мінімальними затратами робочої сили (вага 1-го щита опалубки становить близько 3 кг).

У відповідності до проекту та залежно від вимог замовника пластмасова опалубка комплектується наступними елементами:  
  • для стін та колон – стяжковими гвинтами та гайками; поворотними кутовими елементами жорсткості (зовнішніми та внутрішніми – для формування відповідних кутів стін); горизонтальними елементами жорсткості; добірними металевими елементами (стіновим профілем), які дозволяють при проектуванні стін та колон отримувати додаткові розміри в діапазоні 300-600 мм (кратно 100 мм);
  • для перекриттів – телескопічними стійками та дерев`яним брусом;
  • для виробництва піноблоків – спеціальними листами-перегородками.
Основні характеристики пластмасової дрібнощитової опалубки подано нижче:

Характеристика

Значення

Розмір щита

600×300 мм

Вага щита

2,9 кг

Вага щитів в наборі на 1 м2

16,5 кг

Робоче навантаження (без металевого підсилення)

40 кН/м2

Діапазон робочих температур

від -20 до +60°С

Кількість циклів заливки бетону

≥ 200


На практиці один щит 600×300 мм (площа 0,18 м2) комплектується підсилюючою накладкою-замком (6 шт. на один щит) та ключем-ригелем (4-6 шт. на один щит). Щити між собою та з кутовими елементами (зовнішніми і внутрішніми) з’єднуються ключами-ригелями через накладку-замок. У такий спосіб щити об’єднують в блоки з одночасним вирівнюванням робочої поверхні. Стяжкові гвинти, окрім надання додаткової жорсткості конструкції в цілому, слугують базою для встановлення елементу жорсткості, чим досягається посилення стін та колон по периметру. Фіксація стяжкових гвинтів здійснюється спеціальними гайками.

Вартість пластмасової дрібнощитової опалубки становить  1200-1300 грн. / 1 м2.

Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>