головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  22 (103)
Всього:  220656 (817699)
Переглядів сторінки:  200488


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

Опалубка горизонтальна

Опалубка перекриття

Опалубка перекриття (або ж горизонтальна опалубка) – це сучасна схема формування перекриття на противагу перекриття з залізобетонних плит, своєрідний універсальний комплект будівельника, призначений для швидкого і, водночас, якісного зведення монолітних перекриттів довільних конфігурацій. Цей комплект складається з невеликого переліку елементів, а саме:

Cтійка перекриття – основний опорний елемент опалубки перекриття, телескопічна будова якої дозволяє встановити будь-яку висоту перекриття в межах робочого діапазону стійки.
Виготовляється зі сталі, покриття – порошкове фарбування, гальванічне покриття, гаряче цинкування. Зверху і знизу стійка закінчується характерною «п’яткою» – пластиною розміром 120×120 мм з отворами. Безпосередньо висота стійки може регулюватись в один з наступних способів: фіксовано, стрибкоподібно – кожні 100 мм за допомогою гака-фіксатора; плавно, точно – з точністю до міліметра в межах 100 мм шляхом обертання гайки на різьбі. Стійка перекриття, назагал, може мати декларовану несучу здатність від 10 кН (1 т) до 30 кН (3 т) і працювати в діапазоні висот від 1500 мм до 6000 мм. При більшій висоті перекриття формуються за допомогою так званого опорного риштування.

Корона (головка корона, головка хрестоподібна, унівилка) – опора для поздовжніх балок, встановлюється на вершині стійки і чітко фіксує балку у вертикальному положенні. Конструкція корони дозволяє також зафіксувати дві балки, що лежать поруч. Для цього достатньо повернути корону на 90°. 

Тринога – металевий елемент, призначений для запобігання перевертання стійок в ході їх встановлення. Утримує стійку за допомогою спеціального рухомого гака-замка. Конструкція триноги дозволяє встановлювати її як в центрі приміщення, так і вздовж стіни, в кутах. Кількість триніг в комплекті повинна становити не менше третини від кількості стійок. 
Балка дерев`яна двотаврова (Н-20) – елемент, який безпосередньо формує робочу поверхню перекриття.
 Стандартна балка має форму двотавра, світло-жовтого кольору, розмір в перерізі - 200×80 мм, довжина – довільна, однак існує стандартний ряд довжин від 1300 до 5900 мм. Виготовляється з клеєного брусу та багатошарової деревини (остання – в якості серцевини) та просочується спеціальною рідиною для забезпечення біозахисту. В процесі склеювання брусу та збиранні балки в цілому використовується спеціальний пінополіуретановий клей класу D-4. З торців балки встановлюються пластмасові наконечники для додаткового її захисту. При монтажі перекриття спочатку встановлюються так звані поздовжні балки (як правило, довжиною 3600, 3900 мм; орієнтовна віддаль між рядами 2000±100 мм), поверх яких вкладаються так звані поперечні балки (як правило, довжиною 2450, 2650 мм; орієнтовна міжосьова віддаль між балками 500±10 мм).

Фанера ламінована вологостійка – вкладається поверх поперечних балок, безпосередньо контактує з цементно-бетонним розчином. Стандартний лист фанери має розміри 1250×2500×21 мм, ламінат від темно-вишневого до коричневого кольору, сировина – шпон з берези або тополі (чи комбінований варіант). 

В якості допоміжних елементів при формуванні перекриття, при необхідності, можуть використовуватись балочні зажими, тримачі захисного огородження, а також фіксатори захисного шару (для забезпечення точної проектної товщини захисного шару – висоти підняття арматури над фанерою), підігрівальний провід ПНСВ-1,2 (при заливці бетону при від`ємних температурах) та концентрат емульсолу – спецрідина для захисту фанери та надання їй антиадгезійних («протиприлипальних») властивостей щодо цементно-бетонного розчину.
Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>