головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  22 (85)
Всього:  220656 (817681)
Переглядів сторінки:  200470


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

«А у вільний від роботи час…». Ліричний відступ від рутинного повсякдення

Робота – це добре, і добре, коли ця робота є. Ми любимо свою роботу, бо для нас – це не просто бізнес, а, насамперед, широке поле для творчості, пошуку нових рішень, оптимізації та вдосконалення існуючих.

Але, як каже народна мудрість, «від роботи коні дохнуть», тому потрібно час від часу «скидати оберти» і відпочивати, набираючись при цьому натхнення і сил для подальших творчих досягнень та звершень.

Наш колектив є прихильником активного відпочинку на лоні природи, від якої ми щоразу черпаємо немалу енергію для активної розумової та фізичної діяльності.

Багаторічною та незмінною традицією для нас стали сплави на спортивних катамаранах водами Південного Бугу та цілий комплекс супутніх заходів. Це не лише чудовий релакс як для мозку, так і для тіла, але й хороший спосіб побудови міцної та надійної творчої команди.

Адже проходження порогів та переметів, протистояння течії та вітру, змагання на спортивних катамаранах та байдарках, елементи спортивного орієнтування та підвісної канатної дороги, спортивні естафети, спортивна стрільба та інші «баталії» загартовуть командний дух, розвивають відчуття плеча напарника, виховують вміння у вирішальний момент мобілізувати всі свої сили та поставити їх на службу команді (чи екіпажу). Додайте до цього проживання у наметовому містечку, вечірнє багаття, пісні під гітару до пізньої зоряної ночі, риболовлю та полювання на раків, повноцінну польову лазню з віниками – і, впевнений, ви самі захочете поринути у цей наш мікросвіт!

А оскільки ми впевнені і у своїх інструкторах (як і ми – професіоналах своєї справи), і в спорядженні, і у своїх силах, але найголовніше – у нашій команді, то ми залучаємо до цього відпочинку навіть наших дітей. Адже наша команда – це не лише працівники, але й члени їх сімей, які завжди діями чи просто добрим словом підтримують нас у будь-яких ситуаціях, чим забезпечують якісне функціонування команди та є запорукою наших досягнень.
Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>