головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  3 (19)
Всього:  219106 (814039)
Переглядів сторінки:  198315


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

Будівельне риштування

Призначення

Будівельне риштування призначене для проведення будівельно-монтажних, оздоблювальних та ремонтних робіт як на фасадах споруд (тинькування, малярні роботи), так і всередині останніх.

Види, характеристики та застосування

Як правило, це – рамні конструкції, з’єднані між собою горизонтальними та діагональними зв’язками. Також поширені клиново-хомутові та модульні риштування. На загал, риштування прості в експлуатації, хоча, залежно від їх системи і виробника, процес послідовності монтажу/демонтажу може мати певні особливості. Найпростіше риштування встановлюються на так звані «пласкі» фасади чи поверхні, однак за допомогою додаткових елементів існує можливість формування (при необхідності) нетипових робочих поверхонь та зон, обставляння фасадів із складною геометричною поверхнею та архітектурними особливостями. Риштування може використовуватись при висоті об’єкта від декількох метрів до 40-60 м і вище. До поверхні воно кріпиться за допомогою спеціальних дюбель-гаків, а між собою (при необхідності) – за допомогою обертових або нерухомих замків-хомутів. 

При необхідності (і висоті 4-12 м) риштування може встановлюватись на колісну базу, набуваючи мобільності (так звані вишки-тури).

Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»

Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40» також відноситься до категорії рамного риштування. Рамна конструкція з’єднується між собою горизонтальними та діагональними зв’язками і збирається з наступних елементів: рам, горизонтальних та діагональних зв’язків, ригелів (балок настилу), настилів, регульованих (або нерегульованих) опор, елементів кріплення до стіни. Риштування виконане у відповідності з ГОСТ 273321-87 і призначається для проведення фасадних робіт на об’єктах з висотою до 40 м. Крок ярусу риштування (по висоті) становить 2 м, довжина однієї секції (вздовж стіни) 3 м, робоча ширина риштування – 1 м або 0,75 м. Максимальне допустиме навантаження на настил становить 200 кг/м2.

При зведенні риштування нарощення висоти відбувається з використанням рам з драбинами та без драбин; останні слугують для переміщення персоналу, інструменту та дрібного вантажу всередині рамної конструкції. Для надання усій конструкції стійкості рами між собою з’єднуються горизонтальними та діагональними зв’язками у шаховому порядку (згідно інструкції). Нам рамах передбачені замки з фіксаторами для закріплення горизонтальних та діагональних зв’язків. На рамах встановлюються ригелі, на які зверху вкладаються дерев`яні щити. Закріплення риштування до стіни відбувається за допомогою дюбель-гаків (анкерів), трубних кронштейнів та не обертових хомутів (замків). В якості огородження на робочих ярусах використовуються додаткові горизонтальні зв’язки. В цілому, комплектність (і, відповідно, кінцева ціна за 1 м2) конкретного риштування визначається з огляду на вимоги замовника.
Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>