головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  21 (58)
Всього:  220655 (817654)
Переглядів сторінки:  200444


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

Опалубка

Опалубка горизонтальна
Опалубка вертикальна (Сігма-проф 82)
Опалубка вертикальна (Сігма-проф 122)
Балкова серія
Радіусна опалубка та круглі колони
Пластмасова дрібнощитова опалубка
Одноразова паперова опалубка колон
Фіксатори захисного шару
Профіль опалубковий
Інженерна лінійка для розрахунку опалубки
 
Як купити опалубку? Поради виробника

Довідка

Говорячи енциклопедичною мовою, опалубка являє собою тимчасову конструкцію, що слугує формою для бетонної суміші під час зведення бетонних та залізобетонних споруд (житлові будинки, споруди промислового призначення тощо) або їх окремих частин (фундамент, колони тощо); допоміжна конструкція з дерева, металу, пластику, картону та інших матеріалів для надання монолітним конструкціям певної визначеної форми.

Опалубка монтується безпосередньо на місці їх будівництва, її система переважно складається з формоутворюючих елементів, що підтримують саму конструкцію, та кріплення.

опалубкаІсторія використання опалубки сягає Древнього Риму, де вона переважно виготовлялася із дерев'яних дошок. В той час роль бетону виконувала суміш піску та вапняного розчину.

В другій половині ХХ-го століття широкого застосування набули так звані "панелі" - залізобетонні конструкції, які виготовлялися на окремому підприємстві та транспортувалися до місця будівництва, де з'єднувалися між собою шляхом зварювання металевих основ.

Це виявилося непрактичним у процесі експлуатації та економічно невигідним у процесі самого будівництва, тому, з точки зору логістики, оптимізації та надійності, широкого застосування набули монолітні конструкції, що виготовляються безпосередньо на самому об'єкті будівництва. І ключову роль у їх зведенні відіграє саме опалубка, яка з часів Древнього Риму вдосконалювалася та видозмінювалася і сьогодні виготовляється нашим підприємством з врахуванням усіх як світових так і власних наукових та технологічних досягнень.Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>