головна | фотогалерея | каталог | контакти
+38 (067) 922-01-63
+38 (097) 57-57-303

paniv_p@ukr.net


    Сьогодні:  2 (10)
Всього:  219105 (814030)
Переглядів сторінки:  198306


© ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД", 2012
Всі права застережено. Використання матеріалів сайту можливе лише при умові прямого гіперпосилання на джерело.Розробка, веб-дизайн та супровід: [ Andriy_BURDYK ]™
ОПАЛУБКА «ЕНЕЙ»
Будівельне риштування
Дерев'яні будинки
Плазморізка
Будівельне риштування «ЕНЕЙ-40»
Сертифікати
 
«ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник опалубки
 
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? Тонкощі виробництва

Дерев'яні будинки

Характеристика

За довговічністю клеєний брус не поступається всім іншим дерев'яним конструкціям. Порівняно з іншими типами будинків, будинки із клеєного брусу практично не дають "усадки", поверхня бруса не піддається сильному розтріскуванню, якість брусу така, що після будівництва не потрібне додаткове внутрішнє викінчення приміщень, оптимальна вологість не дає розвиватися різноманітним бактеріям, грибкам та вірусам. Для даного виду будинків характерна внутрішня атмосфера з повітрям, ідеальним для сімей зі схильністю до алергії, легеневих та серцевих захворювань. В будинку з клеєного брусу знижується ймовірність появи неврозів та інших хвороб, що пов'язані зі спазмами судин. Спостерігаються позитивні результати при гіпертонії, підвищується гострота зору, нормалізується обмін речовин.
Будівництво будинку з бруса займає короткий період часу, оскільки комплект для Вашого будинку, з математичною точністю, буде виготовлений на виробництві. І тоді практично на Ваших очах його зберуть у готовий будинок.

Технологія

Матеріалом для клеєного брусу служить дерево хвойних порід. Як правило, використовується сосна та ялина, але за бажанням можна використовувати і більш дорогі матеріали, такі як байкальський кедр, байкальська листвениця, австрійський брус із використанням TERMOWOOD (обробленої термічно деревини). Деревина на виробництві розпилюється, обробляється в сушильних камерах при м'яких режимах до відносної вологості 6-10 %. Висушена сировина простругується з 4-х сторін до отримання точної геометрії, сортується та склеюється на потужному гідравлічному пресі в клеєний брус різного перерізу.
В клеєному брусі дошок (ламелей) може бути декілька штук, переважно від 2 до 7, що дає можливість робити брус досить міцним з максимальною товщиною в 200 мм. Для склеювання ламелей між собою використовують спеціальні високоміцні водостійкі екологічно чисті клеї, які не порушують властивість деревини "дихати". Сама якість склеювання відповідає міжнародному стандарту DIN EN 204, клас водостійкості - D4. 
Ще одна хитрість при виробництві клеєного брусу полягає в тому, що нерідко при склеюванні в єдиний брус напрям деревних волокон в ламелях задається в протилежних напрямках один від одного. За рахунок цього клеєний брус є більш міцним порівняно зі звичайним, а при зміні вологості він не змінює своєї форми, тобто "не веде", не тріскає, а залишається з гладкою поверхнею.
Після операції склеювання готовий брус проходить найвідповідальніший етап - профілювання на 4-рьохсторонніх верстатах. Від точності виготовлення пазо-гребінцевого з'єднання залежить якість всього брусу і відповідно якість та міцність будинку. Потім брус із високою точністю торцюється в розмір та нарізується на елементи у відповідність до робочого проекту.
Розміри будинку та кімнат не залежать від довжини клеєного брусу.
Балка з наконечниками
Двотаврова балка з наконечниками. Детальніше >>>